Opinie

Dodaj Opinię



* Wymagane

Magdaa   

Polecam z całego serca. Pani Ewa cierpliwa i wyrozumiała do przewrażliwionej klientki 🙂 Fachowe i profesjonalne podejście. Ceny przystępne, terminy dogodne atmosfera bardzo miła. Super.

Iwona Brzezińska   

Pierwszy raz trafiłam tutaj wykupując na Grouponie zabiegi fotoodmładzania. Byłam ciekawa na ile mi to pomoże. Na miejscu spotkałem się z przesympatyczną panią Ewą. Cudowna osoba z bardzo dużą wiedzą i fantastycznym podejściem do klientki. Skorzystałam nie tylko z fotoodmładzania, ale również usuwania dosyć dużego przebarwienia na twarzy. Obecnie jestem też po pierwszym zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej. Moja buzia staje się coraz piękniejsza i już teraz wiem, że znalazłam właściwą osobę i właściwie miejsce. Przy mojej dojrzałej cerze z wiekiem pojawiają się różne problemy, ale teraz wiem, że nie muszę się o nie martwić 😉 Serdecznie polecam. Pani Ewo, dziękuję i do zobaczenia w marcu 🤗

Kasia Bilewicz   

Pani Ewa to nie kosmetyczka od wyciskania pryszczy i nakładania maseczek ale KOSMETOLOG z najwyszej półki. Nie wciska zabiegów niepotrzebnie... Więcej się od niej dowiedziałam w ciągu jednej wizyty niż u dermatologa przez 15 lat który leczył mnie antybiotykiem, który okazało się że nie potrzebnie brałam a wystarczyło wysłać mnie na jedno badanie. Jak dla mnie Pani Ewa jest mega i polecam z czystym sumieniem ❤️

Beata   

Gorąco polecam zabiegi u Pani Ewy, pełen profesjonalizm, przystępne ceny. Pani Ewa ma ogromną wiedzę w temacie zabiegów które wykonuje. Włókniaki z szyji zniknęły, tatuaż już prawie też. Jestem zachwycona tą klinika.

Anna   

Polecam serdecznie, fachowo i w rozsądnej cenie.

Patrycja U   

mila atmosfera, profesjonalna obsługa, przyjemny zabieg 🙂 polecam peeling kawitacyjny!.

Michał K   

Bardzo profesjonalnie! Polecam

jagoda   

zabiegi skuteczne, wykonane profesjonalnie, miła atmosfera .. byłam 3 razy i umawiam kolejną wizytę ... szczerze polecam

Mariusz B   

Pani Ewa jest mistrzynią lasera. Klopotliwy tatuaż na glowie, na który wczesniej miałem 5 zabiegów w Szwecji usuneła w dwóch podejściach, przy czym zabieg był mnirj bolesny i z mniejszą ilością strzałów laserem. Profesjonalne porady pozwoliły mi pielęgnować skórę w sposób właściwy i odczekać odpowiedni czas między zabiegami. Polecam wszystkim dla ktorych zabieg laserem na tatuaż jest czymś czego się boją ze względu na długi czas kuracji. Z dobrym specjalistą ten czas się skraca. Polecam

Beti R   

W klinice panuje bardzo ciepła atmosfera, Pani Ewa jest bardzo miła. Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie, więc jak najbardziej polecam 🙂

Diana R   

Pani Ewa to profesjonalista z doświadczeniem. Potrafi przy tym stworzyć bardzo swojską atmosferę i dlatego ufam i wracam oddawać się w jej ręce. Mam nadzieję, że nadal będzie tak pięknie rozwijać swój salon

Viola   

Bardzo fajne podejście do klienta, usluga wykonana bardzo profesjonalnie.

Mariusz   

Bardzo polecam ! Pani Ewa pomogła mi ocalić skórę 🙂 i wywołać wzruszenie mojej żony. Uzyskałem nie tylko fachową poradę, ale również pełne inwencji propozycje oraz bardzo szybką "dostawę" prezentu. Prezent dotarł w ciągu kilku godzin. Miłe zaskoczenie, polecam.

Gosia   

Polecam! Profesjonalnie! Atmosfera bardzo miła,zabiegi dostosowane do potrzeb

Damian Sobielarski   

Pełna higiena. Pełen profesjonalizm. W dodatku cena nie wygórowana. Serdecznie polecam. Pozdrawiam i do zobaczenia w maju!

iwona g.   

Zabiegi u Pani Ewy są robione na najwyższym poziomie ,niezwykle starannie i rzetelnie.Peeling węglowy działa cuda!!!!Polecam szczerze!!!!

Karolina hehe   

W salonie robiłam zabieg laserowego usuwania tatuażu z nadgarstka. Już po drugim zabiegu widziałam efekt, a po kilku kolejnych tatuaż znikł praktycznie do zera. Konkretna, miła i nie naciąga. Na prawde polecam!!! 😊😊

Wiktoria S   

Polecam

Paweł   

Polecam, jestem bardzo zadowolony. Skutecznie i profesjonalnie. Wiedza Pani Ewy imponująca.

Janina Krauze   

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu usuwania zmarszczek, chciałabym gorąco polecić zabiegi w tym salonie.

Danuta   

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wizyty miłe i komfortowe. Polecam

Amanda   

Miła atmosfera, profesjonalne podejście i Pani Ewa, która wszystko dokładnie tłumaczy💛 Dziękuję😉

Beata Biernacka   

Chodzę do kliniki na usuwanie tatuażu, tatuaż już prawie znikł. Korzystałam też z badania komputerowego skóry twarzy- super sprawa, dużo można się dowiedzieć. Zamykanie naczynek na twarzy laserem kapitalna sprawa, twarz nie do poznania. Pani Ewa doskonały kosmetolog z ogromną ilością wiedzy. Z całego serca polecam

Joanna   

Bardzo profesjonalne usługi i podejście do klienta 🙂 Polecam!

Piotr   

Zabieg przeprowadzony fachowo, po włókniakach ani śladu. Szczerze polecam usługi tej kliniki.

Marzena S   

Polecam! Zabiegi wykonane perfekcyjnie i ceny bardzo konkurencyjne. Pani Ewa bardzo miła i uprzejma....

Marzena Małkowska   

Profesjonalnie przeprowadzone zabiegi depilacji i HIFU. Polecam wizyty w salonie Pani Ewy zarówno z uwagi na jakość usług jak i atrakcyjność cenową.
mm

Weronika S   

Przemiła atmosfera, polecam z czystym sumieniem 🙂 wszystko profesjonalnie...

Administracja: LS WEB Technologie
Call Now Button